Logo Muzeum Karkonoskiego
IMMA Logo

Godziny otwarcia
wt.-nd. 9:00-17:00 

„Inwazja Sztuki”

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze ZAPRASZA ARTYSTÓW i RZEMIEŚLNIKÓW do wzięcia udziału w kiermaszu sztuki i szkła odbywającym się w ramach imprezy plenerowej pn. „Inwazja Sztuki”. Ten szczególny polsko-czeski festiwal sztuki i szkła zaplanowano na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w dniach 28-29 czerwca 2014 r. W programie przewidziano pokazy obróbki szkła nad palnikiem, wytwarzania biżuterii z możliwością zakupu, wykonywania witraży szklanych, wydmuchiwania szkła przy przenośnym piecu szklarskim, produkcji koralików i wiele innych pokazów rzemieślniczych. Wydarzeniom na jeleniogórskim rynku towarzyszyć będzie bogaty program animacyjny. Ofertę przygotowaną na poniższym formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną do dnia 16 maja 2014 roku na adres: Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze, ul. Jana Matejki 28, tel. 75 64 550 88, e-mail: szklo@muzeumkarkonoskie.pl

O zakwalifikowaniu (zaproszeniu) na festiwal decydować będzie proponowany profil stanowiska oraz kolejność zgłoszeń. Zaproszonym wystawcom organizator gwarantuje zadaszone miejsce prezentacji (namiot) oraz dostęp do energii elektrycznej. Dodatkowe kwestie związane z uczestnictwem rzemieślników i artystów prezentujących pokazy warsztatowe będą negocjowane indywidualnie.

Dodatkowe informacje: koordynator projektu p. Danuta Syryca
tel:756478884 (od wtorku do piątku w godz. 13.00 -18.00) lub Dział Szkła Artystycznego Muzeum: tel. 75 64 550 88

UWAGA!
Organizatorzy nie dopuszczają na terenie imprezy udziału handlu oferującego powszechnie dostępne artykuły, nie posiadające charakteru artystycznego lub rękodzielniczego.

Karta zgłoszenia do pobrania: http://jck.pl/news.php?id=693