Logo Muzeum Karkonoskiego

wt.-nd. 9:00-17:00

Muzeum Karkonoskie

Dzień Kobiet w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze

Dzień Kobiet w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze!!!

• bezpłatny wstęp dla Wszystkich Kobiet do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze oraz naszego Oddziału: Zamek Bolków w Bolkowie,
  • w godzinach 13:00-15:30 w Laboratorium Szkła przy Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze będzie możliwość wykonania grawerki oryginalnych sentencji, życzeń na zakupionych w sklepiku muzealnym szklanych pamiątkach: kwiatach, kielichach, szklankach przez Artystę – grawera Marcina Zielińskiego reprezentującego Szklana Manufaktura
  • o godzinie 17:00 w Muzeum Karkonoskim (Galeria na Górze) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii pt. „Ale za to niedziela”.

Autorki wystawy, których wspólną pasją jest fotografia, ukazały na niej swój – kobiecy – punkt widzenia na miłość, partnerstwo, siebie, rodzinę, kontakt z przyrodą, przyjemności i poszczególne etapy życia.

Podczas wernisażu odbędzie się także pokaz multimedialny i wykład art. pl. Agnieszki Hundert – Wawrzyniak pt. „Kobiety fotografii”