Logo Muzeum Karkonoskiego
IMMA Logo

wt.-nd. 9:00-17:00

Spotkanie informacyjne dotyczące Kongresu Kultury Wrocławia i Dolnego Śląska

W poniedziałek, 9 września, w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze, odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Kongresu Kultury Wrocławia i Dolnego Śląska.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji kultury, uczelni, artyści oraz organizacje pozarządowe.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze – Julita Izabela Zaprucka, a prowadzili je Izabela Kurc-Kuriata – Dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Kulturowego UMWD oraz Marek Sztark – Kierownik Dolnośląskiego Laboratorium Kultury OKiS.

Licznie przybyłym gościom zaprezentowane zostały zasady dotyczące naborów odbywających się w ramach Kongresu Kultury oraz szczegóły powstania Kongresu.

Przypominamy, że tylko do 13 września można zgłosić:

▪️autorski pomysł do programu Kongresu;

▪️własne działanie artystyczne;

▪️kandydaturę do Społecznej Rady Kultury.

Regulaminy i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: https://sztukawspolpracy.p