Logo Muzeum Karkonoskiego
IMMA Logo

wt.-nd. 9:00-17:00

Na szlaku zamków piastowskich. Piknik rzemieślniczo-historyczny i gra terenowa na Zamku Bolków. Europejskie Dni Dziedzictwa 2024.

Muzeum Zamek Bolków:

14.09.2024

• godz. 9:00 – 18:00

Zdobywcy Szlaku Zamków Piastowskich – gra terenowa na Zamku Bolków polegająca na odnajdywaniu wskazówek w postaci kodów QR, rebusów, zadań, na finale których każdy uczestnik otrzyma pieczątkę.

Zapraszamy na zwiedzanie Zamku Boków w ramach EDD 2024. W programie wiele atrakcji historycznych i rzemieślniczych m.in. warsztaty kowalskie i zielarskie oraz oprowadzenie z przewodnikiem, także gra terenowa – Zdobywcy Szlaku Zamków Piastowskich – organizowana w ramach Szlaku Zamków Piastowskich.