Logo Muzeum Karkonoskiego

wt.-nd. 9:00-17:00

Muzeum Karkonoskie

30. Karkonoskie spotkanie krajoznawczo-historyczne

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze oraz Regionalna Pracownia Krajoznawcza Karkonoszy przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zapraszają na „Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne”.
Trzydzieste spotkanie odbędzie się w środę 28 sierpnia 2024 roku. Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie zapraszamy o godzinie 9.00 do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze przy ul. Matejki 28.

Podczas pierwszej części spotkania wysłuchamy wykładu Andrzeja Mateusiaka o związkach znanych mieszkańców miasta Jelenia Góra z PTTK.
Będzie to też okazja do wręczenia wyróżnień naszym działaczom kadrowym oraz podziękowania im za ich trud i wysiłek przy organizacji różnego rodzaju spotkań dla Was, drodzy turyści.

W drugiej części spotkania udamy się pod siedzibę Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze przy ul. 1-go Maja, gdzie o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy: Skwer PTTK „Sudety Zachodnie”.

Ze względu na historyczne znaczenie naszego spotkania swój udział potwierdzili przedstawiciele władz Jeleniej Góry oraz zaproszeni goście.