Logo Muzeum Karkonoskiego
IMMA Logo

wt.-nd. 9:00-17:00

Zakup serwisu szklanego z pracowni Moritza Wentzla

Z dumą informujemy, że Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze powiększyło swoje zbiory o szklany serwis z pracowni Moritza Wentzla.
(szczegóły w artykule)

Warsztaty piernikarskie – fotorelacja.

W naszym Muzeum nieprzerwanie trwają warsztaty dla grup zorganizowanych, towarzyszące wystawie “Historia Piernikarskiego Rzemiosła”.

W środę 16.11.2022 warsztaty prowadził Pan Marcin Goetz, który zabrał naszych młodych piernikarzy w słodki świat zdobienia pierników lukrem.
Codzienne warsztaty wypieku pierników ozdobnych prowadzą Panie Natalia Kryszpin i Edyta Zawodna z Działu Edukacji Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.